NURVIL angajează ECONOMIST

09 Mar 2021
NURVIL angajează personal specializat pentru funcţia de:
- ECONOMIST-
în departamentul Financiar-contabil

Profilul candidatului:
- absolvent de facultate economică în domeniul financiar-contabil;
- experienţă în contabilitate de minim 2 ani;
- cunoştinţe bune de contabilitate şi cunoaşterea legislaţiei în vigoare;
- cunoştinţe în utilizarea aplicaţiilor Office: Microsoft Word, Excel,Outlook;
- cunoştinţe utilizare soft contabil ERP constituie un avantaj;
- disciplină profesională, abilităţi bune de comunicare cu colegii şi cu celelalte departamente;
- capacitate bună de organizare şi prioritizare a sarcinilor.

Responsabilităţi:
- operarea încasărilor şi plăţilor prin bancă sau casă;
- urmărirea şi încasarea soldului clienţilor;
- urmărirea circuitului documentelor, conform procedurilor de lucru ale societăţii;
- operarea şi analiza documentelor de intrare-ieșire în/din societate;
- realizarea de centralizatoare, rapoarte de activitate specifice postului;
- înregistrarea în evidenţă contabilă a facturilor de la furnizori şi clienţi;
- asigurarea evidenţei cantitative şi valorice a patrimoniului societăţii şi inventarirea acestuia;
- urmărirea circuitului documentelor şi respectarea procedurilor de lucru ale societăţii.

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII):
- Salariu atractiv;
- Posiblităţi de perfecţionare profesională;
- Excelente oportunităţi de dezvoltare în cadrul unei echipe de profesionişti.

Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Cautimasina.ro

Editorial

13
Feb2020
Distrugerea României

Written byRomeo POPESCU

Cei care conduc destinele românești după 1989 pot fi  considerați trădători de țară. După asasinarea Ceaușeștilor, România a intrat în stare de ocupație nedeclarată și plătește tribut. Cum altfel explicați distrugerea sistematică a economiei, din ordinul și cu supervizarea celor...

Opinii

11
Iun2020
Alianța care poate arunca în aer scena politică din Vâlcea

Written byMagda POPESCU

Țineți minte cinci cuvinte: Buican vrea să fie președinte! Cine subestimează capacitatea politică a lui Cristian Buican face o greșeală imensă. Omul este un adevărat animal politic care știe ce vrea, dar și mai mult, știe și cum poate obține...