Ziar de opinie și luptă împotriva corupției, crimei organizate, criminalității economico-financiare și abuzurilor.Ziar de opinie și luptă mpotriva corupției, crimei organizate, criminalității economico-financiare și abuzurilor.
"La ce-i bună libertatea cuvântului, daca nu te poți folosi de ea?"

Ultima oră

ANUNȚ ANGAJARE: Se caută gestionar pentru materiale de construcții

03 Oct 2019
SC IULCOM SRL angajează gestionar pentru magazin de materiale de construcții. Locația 1: Băile Govora, strada Tudor Vladimirescu, bl. G, jud. Vâlcea, Locația 2: Băile Olănești, strada Piața Nouă, nr. 11 – 12, jud. Vâlcea. Se oferă salariu atractiv, bonuri de masă și se decontează transport. Rugăm seriozitate. Relații la telefon 0744566950.

Descrierea jobului
Receptionarea reperelor aflate in gestiune si intocmirea corecta a rapoartelor de gestiune, operarea in sistemul informatic
Efectuarea intrarilor si iesirilor
Verificarea corectitudinii inregistrarilor;
Participarea la inventare lunare;
Activitate vânzare ghișeu
Curatenie la locul de munca etc. .
Candidatul ideal
Studii medii, min. sc. profesionala;
Vechime minima in munca, min. 2 ani în domeniu;
Cunostinte medii de operare PC;
Disponibilitate efort fizic;

Beneficii
Salariu atractiv
Tichete de masa
Transport
Contract de munca (cf. prevederilor legale) pe perioada nedeterminata
Evaluaţi acest articol
(1 Vot)
valoris
Pensiunea Iulia site
Pensiunea Bradul site
uzina mecanica

annabella